SMC5K33CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K33CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3710802
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 33V 36.7V 53.3V 5kW 93.8A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS