SMC3K54CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K54CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C1983576
Description
-55℃~+150℃ 2uA 34.4A@10/1000us 3kW@10/1000us 54V 66.3V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS