RN60C1070FRE6
MFR.Part #
RN60C1070FRE6
JLCPCB Part #
C1773809
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors