SMC3K64CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K64CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C1983451
Description
103V 29.1A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS