SMC3K24CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K24CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C3702447
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS