8.0SMDJ58CA
MFR.Part #
8.0SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C1977577
Description
-65℃~+150℃ 58V 5uA 64.4V 85.5A 8kW 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS