SMC3K26CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K26CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C1983587
Description
-55℃~+150℃ 26V 2uA 31.9V 3kW@10/1000us 42.1V 71.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS