SMBJ70D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ70D-M3/I
JLCPCB Part #
C1974380
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
111V 5.4A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us 70V 77.5V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS