MKP1845422406
MFR.Part #
MKP1845422406
JLCPCB Part #
C3802743
Package
Plugin,D12xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 220nF ±20% Plugin,D12xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS