SMBJ30D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ30D-M3/I
JLCPCB Part #
C3705817
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 12.6A 30V 33.8V 47.7V 500nA 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS