TNPW080528K0DETY
MFR.Part #
TNPW080528K0DETY
JLCPCB Part #
C4203100
Description
-55℃~+125℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount