SMBJ43CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ43CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1973529
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 43V 48.5V 500nA 600W 68.5V 8.76A Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS