MXSMBJ16AE3
MFR.Part #
MXSMBJ16AE3
JLCPCB Part #
C2630231
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
16V 17.8V 23.1A 26V 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS