SMBJ13CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ13CD-M3/I
JLCPCB Part #
C3701589
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.6V 21.2V 28.3A 500nA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS