RN55C1651DB14
MFR.Part #
RN55C1651DB14
JLCPCB Part #
C1413487
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors