SMBJ26CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ26CD-M3/H
JLCPCB Part #
C3711343
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 26V 29.3V 41.6V 500nA 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS