TPSMB110CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMB110CA-VR
JLCPCB Part #
C3701182
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.4A 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS