SMBJ12CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ12CD-M3/H
JLCPCB Part #
C1973931
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
12V 14.5V 19.6V 2uA 30.6A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS