Y162515K8000B9W
MFR.Part #
Y162515K8000B9W
JLCPCB Part #
C4356717
Description
-55℃~+150℃ 15.8kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS