SMBJ17CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ17CD-M3/H
JLCPCB Part #
C1979653
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 17V 20.6V 22.1A@10/1000us 27.2V 500nA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS