SMBJ100D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ100D-M3/I
JLCPCB Part #
C1973922
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
100V 124V 159V 3.45A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS