SMBJ110D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ110D-M3/I
JLCPCB Part #
C1665835
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 110V 133V 174V 3.15A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS