RWR82NR500FRB12
MFR.Part #
RWR82NR500FRB12
JLCPCB Part #
C1482609
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 500MΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors