SMBJ100CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ100CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1973436
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 100V 124V 159V 3.45A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS