SMBG64A-E3/52
MFR.Part #
SMBG64A-E3/52
JLCPCB Part #
C3702192
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A 600W 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS