SMBG64A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG64A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3715051
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A 600W 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS