MXLSMBG36CA
MFR.Part #
MXLSMBG36CA
JLCPCB Part #
C2630523
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 36V 40V 58.1V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS