SMBG54A-E3/52
MFR.Part #
SMBG54A-E3/52
JLCPCB Part #
C1981194
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A@10/1000us 600W@10/1000us 66.3V 87.1V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS