SMBG26AHE3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBG26AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1981813
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-55℃~+150℃ 14.3A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS