Y00756K65000F0L
MFR.Part #
Y00756K65000F0L
JLCPCB Part #
C1459639
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 6.65kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors