SMBG16CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG16CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C3711329
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.1A 26V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS