SMBG18A-M3/52
MFR.Part #
SMBG18A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980740
Description
-65℃~+175℃ 18V 20.5A 20V 29.2V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS