SMBG14CA-E3/52
MFR.Part #
SMBG14CA-E3/52
JLCPCB Part #
C3713384
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS