SMBG18CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG18CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C1982387
Description
18V 1uA 20.5A@10/1000us 22.1V 29.2V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS