SMBG13A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG13A-E3/5B
JLCPCB Part #
C1978095
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 1uA 21.5V 27.9A@10/1000us 600W@10/1000us TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS