SMBG13A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG13A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981053
Description
-65℃~+175℃ 13V 14.4V 21.5V 27.9A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS