SMBG150A-M3/52
MFR.Part #
SMBG150A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980752
Description
-65℃~+175℃ 150V 167V 1uA 2.5A 243V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS