RN65C30R1FB14
MFR.Part #
RN65C30R1FB14
JLCPCB Part #
C1416758
Description
-65℃~+175℃ 30.1Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors