Y001390K0000T9L
MFR.Part #
Y001390K0000T9L
JLCPCB Part #
C1491030
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2W 90kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS