SMBG17A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG17A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981037
Description
-65℃~+175℃ 17V 18.9V 21.7A 27.6V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS