SMB8J18CA-M3/52
MFR.Part #
SMB8J18CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1983336
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 22.1V 27.4A@10/1000us 29.2V 800W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS