SMBJE17CAH
MFR.Part #
SMBJE17CAH
JLCPCB Part #
C3709794
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.8A 27.6V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS