SMB8J28CA-M3/52
MFR.Part #
SMB8J28CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1983252
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 17.6A@10/1000us 1uA 28V 34.4V 45.4V 800W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS