SMB8J12CA-M3/52
MFR.Part #
SMB8J12CA-M3/52
JLCPCB Part #
C3706821
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 40.2A 5uA 800W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS