SMA6F75A-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F75A-M3/H
JLCPCB Part #
C7363465
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 156V 200nA 4kW@8/20us 5.58A@8/20us 75V 92.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS