SMA6F22A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F22A-M3/I
JLCPCB Part #
C7083038
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 200nA 22V 24.4V 35.5V 600W@10/1000us、4kW@8/20us 83A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS