SMA6F45A-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F45A-M3/H
JLCPCB Part #
C20036967
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 45V 4kW@8/20us 55.3V 93.9V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS