SM8S75CAHM3/I
MFR.Part #
SM8S75CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036959
Description
-55℃~+175℃ 10uA 121V 54.5A@10/1000us 6.6kW@10/1000us 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS