SM8S45CAHM3/I
MFR.Part #
SM8S45CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036951
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 1 10uA 45V 55.3V 6.6kW@10/1000us 72.7V 90.8A@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS