SM6S30ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM6S30ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3703334
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 30V 33.3V 4.6kW 48.4V 95A TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS